O mnie

Witaj, nazywam się Angelika Śniegocka.Angelika Śniegocka

Poznaj  5  powodów, dla których znajdziesz na mojej stronie wartościową wiedzę na temat tak  istotny dla Ciebie jak znalezienie dobrej pracy:

  • od kilku lat prowadzę projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie w firmach o profilu usługowym.

  • publikuję artykuły na temat zarządzania ludźmi w branżowym czasopiśmie “Personel i Zarządzanie”.

  • jestem członkiem Loży Ekspertów portalu www.hrm.pl

  • współpracuję z portalami: www.pracuj.pl,, students.pl, hrnews.pl w tematach poświęconych budowaniu kariery

  • w portalu www.GoldenLine.pl moderuję grupę “Pracownik: CZEGO ROBIĆ NIE WOLNO (dobra praca, CV, LM, list motywacyjny)” oraz prowadzę własną grupę „Awans na managera”.

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Od prawie 10  lat pełnię funkcje zarządzające w działach HR, ostatnio w roli Dyrektora Personalnego w jednej z międzynarodowych firm na Śląsku. W swojej dotychczasowej karierze zarządzałam ludźmi i tworzyłam strategie polityki personalnej w wielu różnorodnych organizacjach.

Jestem coachem certyfikowanym przez międzynarodową organizację International Coaching Community (ICC). Moją specjalnością jest coaching kariery. Pomagam specjalistom rozwijać kompetencje managerskie niezbędne do tego, by ich kariera nabrała tempa.

Nakładem wydawnictwa Helion ukazała się moja książka “Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących”.

Zostałam także laureatką konkursu TOP MANAGER HR 2010.    

Możesz przeczytać o mnie w prasie…

Rzeczpospolita marzec 2010

Rzeczpospolita marzec 2010

… przeczytać artykuły, w których zasięgano mojej opinii…

Rzeczpospolita czerwiec 2010

Rzeczpospolita lipiec 2010

Portal Pracuj.pl

Portal StudentUP.pl

Magazyn Forbes

Rzeczpospolita czerwiec 2011

Gazeta Praca

Możesz obejrzeć także film edukacyjny z moim udziałem nagrany dla Onet TV:

…zobaczyć moje wystąpienie podczas konferencji ImpleBusiness: Konferencja ImpleBusiness

a także zobacz moje filmy na YOUTUBE!

 

Zapraszam Cię do rozmowy – komentuj, pytaj, korzystaj z wiedzy, stań się lepszy, zarabiaj WIĘCEJ!

P.S. Jeśli nie znalazłeś tutaj rozwiązania swoich problemów lub uważasz, że mogłabym coś usprawnić na tej stronie, możesz do mnie napisać na dres: coaching4u.angelika@gmail.com


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.

Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać i cieszyć się bogatym życiem.

W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA już teraz, jeszcze przed jej premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka