Referencje

 Opinie Uczestników moich kursów i szkoleń:


Odbyłam kurs u Angeliki ( „Od zera do Managera”), który chciałabym bardzo serdecznie polecić.

Każda z osób, która odwiedza tą stronę znajduje sie prawdopodobnie w innej sytuacji. Każdy z nas potrzebuje indywidualnego podejścia, abyśmy zrozumieli swoje błędy. To właśnie daje nam kurs, indywidualne podejście, możliwość konsultacji, zadawania pytań i uzyskiwanie odpowiedzi.

Po paru miesiącach bezowocnego szukania pracy zaczęłam już myśleć, że może nikt nie odpowiada na moje aplikacje dlatego, że jestem nie dość dobra, utalentowana. Nie posiadam dość kwalifikacji. Zaczęłam czuć się bezradnie i popadać w depresję. Odpuszczać, rezygnować z marzeń.

Kurs Angeliki pokazał mi błędy jakie popełniałam w swoich aplikacjach, swojej autopromocji. Pomogło mi to zrozumieć, że to nie dlatego, że jestem nie dość dobra nikt nie dzwoni, ale dlatego, że może nikt nawet nie spojrzał na moje portfolio, bo moje CV było źle napisane i odstraszało.

Teraz jestem świetnie przygotowana i chociaż nie znalazłam jeszcze pracy, jestem w trakcie realizacji swojej „kampani reklamowej” i gdy już zostanę zaproszona na rozmowę, będe wiedziała co robić! Zyskałam najważniejsze: pewność siebie i wiarę w sukces!
Polecam wszystkim! Nie macie nic do stracenia, a to co zyskacie będzie procentować przez całe życie.

Aleksandra Rogala, przyszły graphic designer pracujący w Anglii

**************************************************************************

Kurs ,,OD ZERA DO MANAGERA” to świetna okazja do uporządkowania swoich myśli i planów co do ścieżki zawodowej jak i prywatnej. Dzięki ćwiczeniom zawartym w kursie oraz nieodzownej pomocy Angeliki można obrać właściwy kierunek. Angelika w szczery i bezpośredni sposób zwraca uwagę na błędy i interpretuje je oczami pracodawcy.
Oprócz tego można znaleźć wiele ciekawych informacji na temat np. ,Jak czytać ogłoszenia o pracę” czy jak budować swoją markę w sieci.

Kurs szczególnie polecam osobą które nie umieją wystarczająco dobrze sprzedać swoich umiejętności i kwalifikacji podczas rozmowy rekrutacyjnej i nie tylko. Angelika bardzo trafnie odniosła proces rekrutacji do procesu sprzedaży.
Polecam.

Liliana Czwajda

**************************************************************************

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się wziąć udział w kursie „Od zera do Managera”. To świetnie zainwestowane pieniądze. Kurs ukazuje kulisy procesu rekrutacji, zdradza tajemnice rekruterów nigdzie indziej niedostępne. Uważam, że jest to niezbędnik dla każdego szukającego pracy. Kurs wręcz zmusza do działania. Nieoceniona jest pomoc Angeliki, a szczególnie cenne są sesje coachingu i rady, które ukazują nowe rozwiązania problemu. Pełen profesjonalizm.  Serdecznie polecam.

Iwona Paziewska, (przyszły) monitor badań klinicznych

**************************************************************************

Jakie korzyści wyniesiesz z kursu „Od zera do Managera”? Zdobędziesz wiedzę w jaki sposób możesz zrealizować swoje zawodowe marzenia, zaplanujesz swoją ścieżkę kariery, będziesz skuteczny w procesie poszukiwania pracy i ubiegania się o nią, nauczysz się języka pracodawców, zaoszczędzisz minimum 5 lat swojego życia w dochodzeniu do pracy swoich marzeń, nauczysz się, że praca może być przyjemna i Ty masz wpływ na to co się dzieje w Twoim życiu.(…)
Czego nie będziesz robić po tym kursie? Nie będziesz czekać na to co Ci los przyniesie, tylko sam będziesz aktywnie pracował na swoją przyszłość, to Ty będziesz poszukiwał odpowiedniego pracodawcy i przedstawiał swoją ofertę. Poczujesz wpływ na swoje życie, dlatego, że zdobędziesz wiedzę od praktyka i pozbędziesz się schematów myślowych, które ograniczają Twoje działanie.
Najlepszym bonusem i najbardziej efektywnym są dwie sesje coachingowe z Angeliką, podczas których wyciągnie ona to z Ciebie co najlepsze, pomoże w dobraniu odpowiednich kroków, które powinny doprowadzić Cię do Twojego celu. Sesja dotycząca CV jest nieoceniona, spojrzysz na pisanie CV z zupełnie innej strony, niż Cię do tej pory uczono. (…)

Cotygodniowe spotkania online, sprawiają, że czujesz przynależność do grupy. Nie czujesz się osamotniony, w pewnym sensie czujesz motywację do regularnego wykonywania ćwiczeń i odsłuchiwania nagrań.
Jak już zakończysz ten kurs, będziesz zaprogramowany na działanie. W momencie, gdy nic nie będziesz robić, będą pojawiać się wyrzuty sumienia. Nie będziesz już mógł zrzucać winy za swoje niepowodzenia na inne osoby, czy sytuacje, tylko na samego siebie.
Polecam ten kurs, tak samo jakbym polecała go moim najbliższym.

Ewa Bącler, psycholog

**************************************************************************

[temat sesji: zmiana specjalizacji] Jestem bardzo zadowolona z sesji coachingu kariery u pani Angeliki Śniegockiej. Podobało mi się konkretne i indywidualne podejście do sesji. Pani Śniegocka zapoznała się wcześniej z moimi dokumentami rekrutacyjnymi i przykładowym ogłoszeniem, dzięki czemu czas sesji wykorzystałyśmy maksymalnie produktywnie, pracując na konkretnych zagadnieniach i problemach.

W ciągu 50-minutowej sesji otrzymałam odpowiedzi na pytania, które od dawna mnie nurtowały i otrzymałam jasne i proste wskazówki, w jaki sposób odpowiadać na te pytania na rozmowie z potencjalnym pracodawcą, które do tej pory sprawiały mi problem. Dzięki temu na rozmowie kwalifikacyjnej, którą miałam już następnego dnia, czułam się zauważalnie swobodniej i pewniej w swoich odpowiedziach

[dwa miesiące po sesji] SUKCES! DZIĘKUJĘ! Spieszę donieść o sukcesie zawodowym: dostałam pracę. Będę starszym specjalistą ds. kontrolingu, a więc nawet trochę wyżej niż celowałam i dostanę większe wynagrodzenie, niż podałam na rozmowie, co mnie zadziwia. Bardzo się cieszę i nie mogę się nadziwić mojemu szczęściu.
Dziękuję Ci za wszystkie porady – również z Twojej książki, bo sprawiłam ją sobie wkrótce po sesji. Pozwoliłam sobie na chwalenie się (zwłaszcza cudzymi ustami 🙂 i skoncentrowałam się na przedstawianiu korzyści dla pracodawców. Jestem przekonana, że to dzięki temu dostałam tę pracę i na tak dobrych warunkach.

Alina, księgowa

**************************************************************************

Jako osoba, która i była rekrutowana i nie raz rekrutowała, oraz jako ta, która rekrutacją się pasjonuje i na ten temat niejedno czytała, gorąco polecam książkę Angeliki Śniegockiej. Myślę, że sam tytuł wiele tłumaczy…

Rozmowa kwalifikacyjna – o tym, czym ona jest może (czytaj: powinna) pisać tylko i wyłącznie osoba z doświadczeniem, a Angelika niewątpliwie profesjonalistką w tej dziedzinie jest. Cieszę się ogromnie, że książka ta nie podaje gotowych odpowiedzi (bo takich nie ma), a jedynie nakreśla obszary i tematy, na które warto zwrócić uwagę. Dlatego też ten „poradnik” wyróżnia się od innych. A konkretnie od tych, których autorami są teoretycy, a nie praktycy. Tym samym można ją polecić nie tylko kandydatom, ale również osobom, które rekrutacją się interesują.

O czym nie wiedzą kandydaci do pracy – no właśnie… Ktoś w końcu odważył się napisać, że czegoś nie wiedzą, a tym samym udowodnić, że nie jest to absolutnie niczym złym. Wręcz przeciwnie! Te „luki informacyjne” są niewątpliwie trafnym punktem wyjścia książki, gdyż pozwoliły na sformułowanie bardzo cennych uwag dla osób, które na rozmowie rekrutacyjnej chcą być skuteczne. (…)

Nie, ja nie polecam. Ja namawiam kandydatów do przeczytania tej książki! Gwarantuję błyskotliwy język oraz rzetelne uwagi. Nie wspominając o niespodziance…

Anna Kawala, HR Specialist

**************************************************************************

Świetna książka dla osób poszukujących pracy! Są dwa główne powody dla których warto sięgnąć po tę książkę. Po pierwsze autorka przekazuje nam praktyczną wiedzę, a po drugie odnosi się do polskich realiów.

Czytając ją nie tylko dowiedziałam się w jaki sposób najkorzystniej przedstawić swoje kompetencje na rozmowie kwalifikacyjnej, ale również zrozumiałam, że posiadam wiele ukrytych talentów, które należy śmiało pokazać w zmaganiach o wymarzoną posadę. Autorka uczy, że warto być sobą, a nie obcą osobą kopiującą czyjeś zachowania, jednocześnie przestrzega przed powtarzaniem wyuczonych na pamięć odpowiedzi.(…)

Myślę, że każdy czytelnik w miarę odwracania kolejnych stron, odkryje w sobie ogromny potencjał i większą wiarę we własne możliwości. Książkę czyta się błyskawicznie. Gorąco polecam!

Małgorzata Kisielewicz, st. specjalista ds administracji

**************************************************************************

Gratuluję świetnej książki „Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy czyli sekrety rekrutujących”. Obecnie jestem na etapie pisania pracy dyplomowej z zakresu execitive search a Pani książka pomogła mi w rozwinięciu tematu interwiev od strony potencjalnego kandydata.

Katarzyna Kozłowska, headhunter

**************************************************************************

Książkę przeczytałam w jeden wieczór. Nie jest to pierwsza książka, którą czytałam na temat rekrutacji i nawet jedna z  bardzo wielu. Nie mniej jednak kupiłam drugą na prezent dla mojego kolegi, który nie może znaleźć pracy. Myślę, że pozwoli mu ona spojrzeć na proces rekrutacji z zupełnie innej strony.

Publikacja jest naprawdę dobra, napisana prostym językiem, łamiąca stereotyp przemądrzałego HR-owca i przede wszystkim dająca pozytywne nastawienie do rozmów i całego procesu rekrutacji. (…)

Uważam, że jeżeli tylko czytelnik będzie chciał sobie wziąć do serca zawarte tam informacje, to może naprawdę sporo zyskać, nawet jeśli w swoim życiu był już na wielu rozmowach, to ona pozwoli mu się dobrze przygotować do następnej. Ja jeszcze nie raz do niej zajrzę i z całą pewnością polecę ją każdemu.

Magdalena Marzec
**************************************************************************

Zawsze miałam ten problem że byłam zapraszana na rozmowy ale albo śmiesznie płatne albo nie „umiałam się sprzedać” Dzięki informacji na stronie wiem jak się „cenić” i czego na rozmowie nie mówić albo mówić w sposób niedyskwalifikujący. Przyznam, że mam już nawet propozycję pracy zarządzającej projektem unijnym za pieniądze o 150% większe niż w obecnej pracy i na znacznie lepszych warunkach. Na razie nie chce zapeszać bo nie wiem jak szybko się wdrożę w nowe obowiązki.
Pani Angeliko jeszcze raz bardzo Pani dziękuje (…). Swoją odpowiedzią i nakierowaniem mnie na swoją stronę bardzo mi pomogła.

Ewa Sobczak,  Asstistant Commercial Officer

**************************************************************************

Witam Pani Angeliko,
Przede wszystkim pragnę bardzo podziękować za książkę, dzięki której odważyłam się chodzić w ogóle na rozmowy rekrutacyjne w poszukiwaniu lepszej pracy oraz widzieć to również od strony pracodawcy 🙂

Byłam na 2 takich rozmowach wprawdzie do tej pory od momentu zakupu Pani książki, ale i tak bardzo mi pomogły we wszystkim. Podczas drugiej rozmowy rekrutacyjnej dotarłam dzięki Pani aż do 3 ostatniego etapu. Co prawda nie dostałam tej pracy, ale fakt dojścia tak daleko skłonił mnie do napisania tego listu do Pani.

Pani życzę powodzenia i sukcesów 🙂 a sobie takich rekrutujących osób jak Pani, które potrafią zrozumieć osoby dopiero co wkraczające w życie zawodowe i odbywające pierwsze rozmowy w życiu 🙂

też Angelika:)

**************************************************************************

Właśnie sięgnąłem po Twoją książkę.
Ogólnie wiedza doskonała dla osoby, która początkuje w poszukiwaniach pracy.
Natomiast rozdział „99 pytań” to po prostu strzał w 10. Doba poświęcona przygotowaniu odpowiedzi na te pytania skutkuje właściwie 100% skutecznością podczas rozmowy.
Skorzystałem, poświęciłem 2 dni na studiowanie samego siebie i przygotowanie odpowiedzi. I właśnie w piątek rozstałem się z obecnym pracodawcą, a w następny poniedziałek zaczynam nową pracę, dokładnie taką, jakiej szukałem.
Możesz być zadowolona – masz w tym kawałek swojego udziału 😉

Dariusz Kowalski, niezależny konsultant IT

**************************************************************************

To bardzo ciekawe i budujące forum, gratuluję pomysłu, mało inwazyjne. Młodzi mogą się tylko uczyć delikatnej autopromocji. Powodzenia.

Przemysław Wojtasik, Kierownik projektu

**************************************************************************

Dziękuję Pani za super stronę o rozmowach kwalifikacyjnych, rozwiązywaniu problemów i przezwyciężaniu swoich słabości.(…) Mam nadzieję, że informacje, którymi się Pani dzieli z internautami pozwolą im znaleźć satysfakcjonującą pracę.
Ja pracę znalazłam, kto wie czy nie dzięki tym radom:-) Dzięki za pomoc i powodzenia.

Katarzyna Czernek, specjalista ds marketingu i sprzedaży

**************************************************************************

Czytam Pani stronę od dawna i bardzo mi się podoba. Odpowiedzi są czasem brutalne, ale prawdziwe. Przyjemnie patrzeć na działania profesjonalisty! Brawo!

Maria Wójcik

**************************************************************************

Dzięki Pani radom, które znalazłam w Biuletynie jak i a może przede wszystkim w Pani książce  „Rozmowa kwalifikacyjna…..” udało mi się po długim czasie znaleźć prace.
Może jeszcze nie jest to ta wymarzona, ale jest. Pierwszy krok do „wielkiej” kariery zrobiony.
Sama przed urlopem wychowawczym pracowałam w kadrach i pewne oczywiste rzeczy wcale nie były takie oczywiste już kiedy sama zaczęłam szukać pracy. Firmę w której wcześniej pracowałam zlikwidowano.
Jestem naprawdę Pani wdzięczna za pomoc.
Życzę dalszych sukcesów.

Kasia Iżykowska

**************************************************************************