Kontakt

Za pomocą poniższego formularza możesz przesłać informację o swoim największym problemie związanym z budowaniem kariery managera. Możesz również przesłać opinię na temat mojego bloga lub kursów, ofertę współpracy przy promocji lub produkcji szkoleń a także wnioski na temat interesujących Cię tematów dotyczących coachingu kariery lub budowania kariery managera.

Dziękuję za każdą opinię.

Pozdrawiam,

Angelika Śniegocka

Wpisz Swoje Imię i Nazwisko (wymagane)

Wpisz Swój adres E-mail (wymagane)

Jaki jest Twój największy problem związany z rekrutacją i zarządzaniem pracownikami ?


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.

Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać i cieszyć się bogatym życiem.

W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA już teraz, jeszcze przed jej premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka