Bilans Kapitału Ludzkiego – wnioski z badań

15 września gościłam na seminiarium w Katowicach, podczas którego zostały zaprezentowane wyniki I edycji  szeroko zakrojonego badania Bilans Kapitału Ludzkiego. Zostałam tam zaproszona jako ekspert, by włączyć się do dyskusji na temat kompetencji, jakich poszukują pracodawcy na śląskim rynku pracy.

Na spotkaniu zaprezentowano podsumowanie pierwszego z pięciu lat badań, prowadzonych przez PARP a współfinansowanych przez UE. Ich celem jest znalezienie  odpowiedzi na pytanie czego brakuje kandydatom na rynku pracy i jak dostosować system edukacji do potrzeb pracodawców.

Wyniki I edycji są fascynujące. A z ich podsumowaniem można zapoznać się tutaj:

 


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.

Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać i cieszyć się bogatym życiem.

W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA już teraz, jeszcze przed jej premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *