Choroba początkujących managerów – RANKING

zarządzanie zespołemGdybyś miał – z własnego doświadczenia jako managera lub z obserwacji swoich przełożonych – wskazać najczęściej występującą chorobę początkujących managerów, to jakby się ona nazywała?

Ja mam swój typ: złudzenie, że wszystko zależy ode mnie i … przepracowanie wynikające z nieodpartej potrzeby robienia wszystkiego samemu.
Bez pytania kogokolwiek o cokolwiek, bez sprawdzenia jak to było robione do tej pory, bez współpracy z innymi.

Efekt:
– urobienie po pachy,
– narażenie tym, których się przy okazji podejmowania decyzji pominęło
– zlekceważenie/nie zebranie istotnych informacji
– błądzenie we mgle
– wynajdywanie koła na nowo
– wynik pracy daleki od oczekiwań

… a wystarczyło zapytać…

Znasz to?

A jaki jest Twój typ?


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.

Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać i cieszyć się bogatym życiem.

W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA już teraz, jeszcze przed jej premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *