„Coaching Kariery” – Premiera Mojej Książki

Coaching Kariery - poznaj moją najnowszą książkęNakładem Wydawnictwa Złote Myśli ukazała się moja najnowsza książka: „Coaching Kariery czyli jak w końcu zdobyć dobrą pracę i zacząć dobrze zarabiać”

Jeżeli czujesz się osobą, która chce świadomie planować i tworzyć własną karierę nie pozostawiając niczego przypadkowi i pragniesz wreszcie znaleźć pracę, która oprócz satysfakcjonującego Cię wynagrodzenia, da Ci też możliwość dalszego rozwoju kariery – moja książka będzie dla Ciebie „strzałem w dziesiątkę”.

Co więcej, nawet jeżeli jest dokładnie na odwrót –  marzysz jedynie o znalezieniu jakiejkolwiek pracy, czujesz, że w sprawach zawodowych nic od Ciebie nie zależy, a pracę szukasz jedynie przez znajomych – tym bardziej powinieneś poznać moją książkę aby zobaczyć jak bardzo możesz się mylić i jak wiele zależy od twoich przekonań.

Życzę Ci owocnej lektury.

Pozdrawiam,

Angelika Śniegocka

P.S. Załączam link do strony z opisem książki: Coaching Kariery czyli Jak W Końcu Zdobyć Dobrą Pracę i Zacząć Dobrze Zarabiać


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.

Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać i cieszyć się bogatym życiem.

W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA już teraz, jeszcze przed jej premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *