Kandydat na wypowiedzeniu

Michał pyta:

Kandydat na managera niskiego szczebla bez doświadczenia, lecz ze znajomością narzędzi po złożonym wypowiedzeniu u byłego pracodawcy? Warto w ogóle taki przypadek poddawać dyskusji? Czy pominąć chęci?

Jeśli dobrze zrozumiałam intencję, pytasz czy warto zawracać sobie głowę kimś, kto deklaruje wiedzę na temat zarządzanie jednak nie ma doświadczenia na kierowniczym stanowisku i złożył wypowiedzenie u pracodawcy?

Bardzo subiektywnie odpowiem Ci, że nie mam zaufania do pracowników, którzy składają wypowiedzenie i dopiero potem szukają nowej pracy. Jedyny wyjątek od tej zasady stanowią sytuacje, gdy pracodawca narusza prawo i jest to taki kaliber wykroczenia przeciwko prawom pracownika, który upoważnia go do natychmiastowego rozwiązania umowy bez wypowiedzenia z winy pracodawcy.

Tak więc ja pominęłabym dobre chęci, a poprzestała na faktach.


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.

Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać i cieszyć się bogatym życiem.

W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA już teraz, jeszcze przed jej premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *