Jak rozmawiać o rozwoju w firmie?

Beata pyta:

Jak przekonać przełożonego do rozmowy na temat możliwego rozwoju zawodowego w strukturach firmy? Przełożony od 2 lat przekłada tę rozmowę.

Beato, wszystko zależy od tego jak przekłada. Jeśli z miesiąca na miesiąc, to nie rokuje to dobrze – brak odpowiedzi uznałabym za odpowiedź. Niektórym szefom brak odwagi cywilnej, aby skonfrontować się z oczekiwaniami swoich pracowników, więc wysyłają sygnały nie wprost. Robią uniki licząc na to, że pracownik inteligent subtelną aluzję zrozumie. Możesz oczywiście udawać, że nie zrozumiałaś i doprowadzić do tej rozmowy, tylko co dzięki temu zyskasz oprócz pewności, że nie ma dla Ciebie dobrych wiadomości?

Jeśli natomiast odkłada tą rozmowę od 2 lat, co oznacza że ostatnio 2 lata temu rozmawialiście na ten temat, to po prostu przypomnij się. Dobrym momentem ku temu jest roczna rozmowa oceniająca. O tym jak to umiejętnie zrobić piszę tutaj.


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.

Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać i cieszyć się bogatym życiem.

W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA już teraz, jeszcze przed jej premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *